Kāpēc sporta likmes ir tik populāras?

Sporta likmes ir totalizatora derības, kurā Tu par naudu prognozē spēļu iznākumu ar noteiktiem koeficientiem. Jo lielāka iespējamība, ka notikums uzvarēs, jo mazāks koeficients. Laimesta gadījumā, šis koeficients tiks reizināts ar Tavu likmi un summa būs Tava laimesta izmaksa.

Sporta likmes iedalās divās lielās kategorijās: Pre-match likmes jeb pirmsnotikuma likmes un LIVE likmes, jeb likmes, kas tiek veiktas notikumu laikā. Šo likmju izvēle atšķiras tikai pēc katras personas preferences – dažiem patīk sīki izpētīt komandu sastāvus, rezultātus un statistiku pirms veikt likmi uz notikumu, kurš sāksies nākošā dienā, bet citiem patīk izjust lielu azartu un veikt likmes, kamēr notiek pats notikums. Lai gan pre-match likmes aizņem lielāku daļu likmju tirgu, LIVE likme ir tās, ko iecienījuši klienti veikt sauszemes totalizatoros.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc sporta likmju veikšana visā pasaulē ir guvusi popularitāti ir vienkāršs naudas gūšanas veids. Ja orientējies sporta jomā un precīzi vari prognozēt spēļu iznākumu, tad Tev ir lieliska iespēja totalizatoros tikt pie iespaidīgiem laimestiem. Nenoliegsi, ka nopelnīt naudu no hobija ir lielisks laika pavadīšanas veids, kas noteikti ir aizraujošāks par jebkuru ikdienas darbu. Nav svarīgi cik lielas summas veiksi sporta likmēs, vienmēr vari uzvarēt un nopelnīt. Jo vairāk likmes veiksi, jo lielāku pieredzi iegūsi, kas nozīmē, ka peļņa paliks arvien lielāka.

Veicot sporta likmes totalizatoros Tu vari pacelt azartu iespaidīgos augstumos. Kad ikviens no mums vēro sporta spēli, tad vienmēr jūtam līdzi sporta komandām un spēlētājiem. Iztēlojies, kā Tu justos, ja papildus būtu veicis likmi uz spēli, teiksim 100 EUR? Jutīsies apmēram, kā spēlētāji, kas par katru cenu cenšas izraut uzvaru. Tieši azarts ir viens no iemesliem, kāpēc sporta likmes ir tik populāras. Piedāvātais sporta notikumu klāsts katrā totalizatorā arī neliks justies garlaikotam un vienmēr atradīsi uz ko veikt likmes.

Pie kam, tagad sporta likmes Tev nav jāveic sporta bāros, bet vari to darīt internetā visu diennakti, turklāt, izmantojot arī mobilo tālruni, kas likmju veikšana padara īpaši ērtu.

Sporta likmes totalizatoros vari veikt uz jebkuriem sporta notikumiem. Iespējams prognozēt rezultātus Pasaules Čempionātiem futbolā vai hokejā, kā arī veikt likmes uz tādiem eksotiskākiem notikumiem kā galda teniss vai sērfings. Likmju veikšana neaprobežojas tikai ar sporta notikumiem, iespējams arī derēt uz dažādiem izklaides vai politikas notikumiem piem. Eirovīziju vai arī Latvijas Saeimas vēlēšanas.

Leave a Reply